KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568365
nr 1356 8365
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1988. Olja på duk, 132x90 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:33:34
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr